about illustration

Мультимедіа

В цьому розділі зібрані аудіо, відео та інші мультимедіа матеріали, які висвітлюють різні суспільні проблематики. Відеолекції, тематичні короткометражні фільми та промо-ролики, презентації та інші матеріали, розміщені на цій сторінці, стануть добрими інформативними та пізнавальними джерелами, які також можуть бути викиристані як наочний матеріал для візуалізації та обговорення конкретних тем різними аудиторіями.

news illustration
Відео-ролики на теми Соціальної Доктрини Церкви

Відео-ролики на різноманітні актуальні теми Соціальної Доктрини Церкви. Серед них спільне благо, гідність людської особи, участь громадян у суспільному житті, принципи солідарності та субсидіарності, а також пов'язані із ними питання і проблеми щодо вирішення. Розкриття теми та християнський погляд на неї, ставлення і практичні пошуки відповідей, які торкають усіх і кожного, є змістом та метою запропонованих відео-роликів, як також поширення Соціального вчення Церкви у суспільстві.

news illustration
Економіка і праця

Короткі відеолекції провідних українських викладачів та громадських діячів на теми гідності праці, співвідношення етики та економіки, а також функції грошей в контексті досягнення спільного блага.