about illustration

Книги

Окремим напрямком діяльності Комісії "Справедливість і Мир" є видання українською мовою книг та інших інформаційних публікацій, які є відповідями на численні суспільні виклики - знаки часу для українського соціуму. Дані видання пропонують багато цікавих та важливих принципів у політичній, економічній, підприємницькій та інших родах діяльності у світлі християнського вчення. 

news illustration
Зцілитися від корупції

Тема корупції сьогодні на вустах практично в усіх у нашому суспільстві, як у владних структурах, так і в побуті, а зокрема в українських мас-медіа. З огляду на це, пропонуємо український переклад книги Хорхе Маріо Бергольо під назвою «Зцілитися від корупції».

news illustration
Виховання мирян до суспільно-політичного життя

Як християнізувати економіку, політику, підприємницьку діяльність тощо? Відповіді на ці питання знайдемо в цьому виданні з надією на його якомога швидке, активне й ефективне впровадження в суспільну реальність.

news illustration
Покликання лідера бізнесу

Видання Папської Ради "Справедливість і мир"  про «покликання» підприємців, котрі працюють у численних бізнесових інституціях: кооперативах, транснаціональних корпораціях, сімейному бізнесі, соціальних підприємствах, прибуткових/неприбуткових організаціях тощо, – і про виклики та можливості, які їм пропонує діловий світ у контексті інтенсивних технологічних зв’язків, короткотермінових фінансових операцій і суттєвих культурних змін.

news illustration
Місце Бога у світі: влада, політика, право

Сьогодні дуже важливо говорити про зміну ціннісної основи політичної діяльності. Ідеться не лише про політиків. Кожен громадянин має брати активну участь у суспільному житті щодня, стверджуючи загальнолюдські цінності в повсякденній практиці. Питання політики, стало важливим під час ІІ Ватиканського собору та у виступах Папи Римського Бенедикта XVI, які подані саме в цьому виданні.