about illustration

«Cum res bonae!»…

Пропонуємо увазі рубрику під назвою «Cum res bonae!» – «Для добрих справ!», що є початковим висловом древнього латинського прислів′я: «Cum res bonae sunt brevis narratio sufficit» – «Для добрих справ досить кількох слів». Через думки різних мислителів минулого та сучасності пропонуємо читачам мудрі, корисні, актуальні роздуми та рішення, висловлені не у багатомовності, але в лаконічному викладі. Ціллю рубрики є сприяти і допомагати примноженню добрих справ заради розвитку українського суспільства, в якому фундаментальну і невід′ємну частку завжди посідала Церква і Її вчення.

news illustration
«Cum res bonae!»… Про достойність, гідну Бога

14 Серпня 2017

Гідність поведінки, яка духовно відповідає самореалізації людини у світі. Про достойність вчинків і їх відповідність згідно того, що сьогодні ревно потверджується Церквою, а колись, ще в древніх часах, служило мірилом «достойності, гідної Бога».

news illustration
«Cum res bonae!»… Правило людських взаємин

21 Липня 2017

Філософи, мислителі, відомі мудреці роздумували про закони людських взаємин упродовж тисячоліть і вивели одне важливе правило. Ісус Хрисос його виразив коротко і однозначно! Воно старе, як історія.

news illustration
«Cum res bonae!»… Про лідерство

30 Травня 2017

Актуальною залишається різноманітна фахова оцінка про те, яким чином і що саме виражає лідерські якості особи, її особливості та характеристики, справжні ознаки особи-лідера.

news illustration
«Cum res bonae!»… Дві ознаки Христового послідовника

08 Травня 2017

Серед різноманітних зауважень про те, що і як потрібно робити, щоб не маліла, а ширилась християнська віра у суспільстві, пропонуємо думку святого XIстоліття П′єтро Даміані.

news illustration
«Cum res bonae!»… Про успіх

14 Березня 2017

Повчальними, та водночас, напрочуд корисними є слова всесвітньо відомого Віктора Франкла про успіх. Згадуючи про успішність, пов′язану із написанням його книги під назвою «Людина в пошуках справжнього сенсу», він зауважив таке:

news illustration
«Cum res bonae!»… Про служителів Слова

07 Березня 2017

Голосити Євангеліє у сучасному суспільстві, різним верствам населення у різних культурах і народах. Поширювати вчення Церкви Словом у контексті сучасних викликів і різноманітних антихристиянських тенденцій, вчень, переконань.