about illustration

Історії успіху

Нижче подаємо життєві історії сьогодні успішних особистостей, шлях до успіху яких не завжди був легким і безтурбботним. Сподіваємось, ці історії стануть надхненням для їх читачів до особистого прориву і рішучості досягати поставлених цілей, не відступаючи прицьому від ціннісного стержня та моральних переконань.

news illustration
Історія Зиновія Свереди

Комісія УГКЦ Справедливість і Мир пропонує чергову цікаву розмову у рубриці «Історії, які надихають» із відомим фахівцем у сфері соціального підприємництва – Зиновієм Свередою, доктором соціальної економіки. Про соціальне підприємництво та український контекст економічного розвитку, про головну причину бідності українців та активність громадян, про найкращу «школу» та зміст розвитку і про багато іншого в нашому інтерв’ю.

news illustration
Історія Івана Зайця

Комісія УГКЦ Справедливість і Мир пропонує у рубриці «Історії, які надихають» інтерв'ю з Іваном Олександровичем Зайцем, українським політиком, народним депутатом Верховної Ради України І, ІІ, III, IV та VI скликань про корисне й актуальне спільне, про цікаве особисте й відверте.

news illustration
Історія Ярослава Рущишина

Чи можна в сучасному світі бути успішним бізнесменом, дотримуючись фундаментальних християнських принципів і цінностей? Які перешкоди трапляються на шляху побудови свого бізнес-проекту і як їх долати, не відступаючи від особистих морально-етичних переконань? Про це поговоримо з Ярославом Рущишином - успішним підприємцем, директором мережі швейних фабрик у Західній Україні.