about illustration

Проповіді

Цей розділ вміщує збірку матеріалів для проповідей та духовних розважань над різними уривками Святого Письма, в яких відчитується та чи інша соціальна проблематика. Кожна рубрика, присвячена певному Євангельському уривку, містить короткий коментар-розважання, доповнений святоотцівськими текстами, висловлюваннями Римських архиєреїв, соціальним вченням Української Греко-Католицької Церкви стосовно порушуваної тематики.

Ці розважання будуть корисними для священнослужителів у підготовці недільних та інших святкових проповідей, а також для всіх, хто бажає глибше застановитись над Біблійними повчаннями стосовно проблем і обставин, які часто стають викликами як для кожного особисто, так і для суспільства загалом.

news illustration
Про працю

У Всесвітній День дій за гідну працю, який щороку відзначається 7 жовтня, Комісія УГКЦ Справедливість і Мир пропонує роздуми «Про працю».

news illustration
Роздуми до Дня Незалежності України

«Роки незалежності України? Це благословенний час після довгого періоду поневолення… А що я зроблю, що я зробив, щоб Україна була краща? Якби ми взялися до роботи і взялися не поодиноко, але разом, то ото була б сила» (Блаженніший Любомир Гузар).

news illustration
Конституція і Християнин

Бажання і потреба ладу і благоустрою є постійною і незмінною умовою для будь-якого поступу і розвитку суспільства. Наявність же хаосу і безладу мають своїми наслідками виникнення і розвиток кризи та різноманітних перешкод при цьому. Серед різних пошуків вирішення суспільних викликів і проблем є спільні, усталені і затверджені закони, норми та правила, серед яких – Основний державний Закон – Конституція.

news illustration
День Пам'яті і Примирення

День Пам′яті і Примирення є черговою нагодою в році звернути увагу, перш за все, на себе самих, та на події історичного минулого. Рівно ж, звернути увагу й на свій особистий внутрішній стан і ставлення до тих, хто нас оточує у світлі християнської віри.

news illustration
Хабарництво ознаменувало початок Христових Страждань

Матеріали для проповідей та духовних роздумів на тему корупції на основі Євангелії від Марка 10,32-45

news illustration
Заклик до єднання в молитві

Кожен із нас здатний оживляти свою парафію працею, тобто виконанням заповідей Господніх та молитвою, через яку черпаємо сили від духовного зв’язку із Богом, чим і творимо живу Церкву.