about illustration

Блог о. Олега Луки

о. Олег Лука - заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, викладач Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, докторант інституційної соціальної комунікації Папського Університету Святого Хреста (Рим, Італія).

news illustration
Буде лиш тоді видимим прогрес

22 Вересня 2017

«Ви не можете підтримувати вогонь у чужому серці, якщо він не горить у вашому».

news illustration
Повага

29 Серпня 2017

«Людина – це особистість, незалежно від того, яка вона маленька» (Доктор Сьюз).

news illustration
Яким чином авторитарна культура створює співзалежність?

07 Серпня 2017

Якщо авторитарний лідер все контролює, то як діятимуть його послідовники? Більшість пасивно підкоряться. Люди чекатимуть, доки їм накажуть, що робити, і робитимуть те, що їм накажуть.

news illustration
Лідерство «служіння»

25 Липня 2017

Як впізнати лідера? Чи завжди вони виглядають могутніми, вражаючими, харизматичними? І як виміряти успішність лідера? Чи можете ви визначити, хто з двох людей, які стоять поруч, кращий лідер? Ці запитання люди ставили упродовж тисяч років.

news illustration
Віра, яка творить культуру

02 Травня 2017

27-28 квітня 2017 року у Римі відбувалася Міжнародна Конференція  на тему творення культури через вираження віри у літературній творчості.

news illustration
Про корінь негативних наслідків

29 Квітня 2017

Про причини негативних станів людини, депресій та відчаю у контексті християнської візії розповів 28 квітня 2017 року у Римі, в часі відкритого спілкування із науковцями професор Католицького Університету Аргентини (м. Буенос Айрес) Сантьяго Легарре.