about illustration

Ініціативи

Комісія УГКЦ Справедливість і Мир впродовж кожного року звершує стратегічно ухвалений план своєї діяльності. Різноманітні заходи, ініціативи міжнародного, національного та локального рівнів проводяться у світлі Соціального вчення Церкви, яке, за словами святого Івана Павла ІІ, є «знаряддя євангелізації і як таке воно провіщає Бога і тайну спасіння у Христі кожній людині, в такий спосіб відкриваючи людині її саму. У цьому і тільки у цьому світлі Церква розглядає все інше: права кожної людини, родину та освіту, обов'язки держави, устрій національних співтовариств, еономіку, культуру, війну і мир, повагу до життя від зачаття до смерті» (Centesimus Annus, н. 54).

Виконання даного завдання є можливим у співпраці із місцевими представництвами Комісії у різних місцях, регіонах, та здійснюється із ціллю суспільно-виховного характеру, шляхом практичних ініціатив та у контексті соціально-пасторальної діяльності.

news illustration
Заходи до Всесвітнього Дня дій за гідну працю

09 Жовтня 2017

7 жовтня у світі відзначається День дій за гідну працю. З огляду на це, Комісія УГКЦ Справедливість і Мир провела ряд заходів у різних регіонах України з наголосом та закликом до впровадження засад соціального вчення Церкви щодо праці.

news illustration
У контексті Незалежності

21 Серпня 2017

20 серпня 2017 року парохіян храму Зіслання Святого Духа  УГКЦ у Наварії, Львівської області, ознайомили із Зверненням Комісії УГКЦ Справедливість і Мир до Дня Незалежності України під назвою «Бути господарем».

news illustration
Ініціатива соціального служіння

03 Серпня 2017

У рік соціального служіння спільними зусиллями при парохії Вознесіння Господнього УГКЦ у місті Дубно було впроваджено окрему ініціативу.

news illustration
Полтавські ініціативи до Дня Конституції

07 Липня 2017

29 червня 2017 року у Полтаві, у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи відбувся святковий захід, присвячений Дню Конституції України. Організували свято парохіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава спільно із Комісією УГКЦ Справедливіть і Мир.

news illustration
«Закон Твій, Господи, є світло для стежок моїх»

05 Липня 2017

28 червня жителі України відзначають День Конституції, зокрема 21-шу річницю після її прийняття. Конституція – основний закон, на основі якого будується усе законодавство держави.

news illustration
Цінність Конституції

03 Липня 2017

З нагоди Дня Конституції, який в Україні відзначається 28 червня, на парафії Всіх Святих Українського Народу у Тернополі було відслужено Св. Літургію. Під час молитви о. Роман Чубара, представник Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, виголосив проповідь про важливість знання та розуміння цьогозаконудля нашої демократичної України.