about illustration

Акції

Впродовж року Комісія "Справедливість і Мир" УГКЦ проводить серії локальних та загальноцерковних акцій, долучаючись до відзначення світових суспільних днів, присвячених різним суспільно-важливим проблемам. Серед таких зокрема є Всесвітній День миру (1 січня), День соціальної справедливості (20 лютого), Всесвітній день дій за гідну працю (7 жовтня), День боротьби з корупцією (10 грудня), День прав людини (11 грудня). Окрім згаданих дат, які відзначає світова спільнота, Комісія ініціює чимало інших акцій різного характеру, про які йтиметься в цьому розділі. 

news illustration
Акція «Україна понад усе» та «День національної та суспільної свідомості»

10 Серпня 2017

9 серпня 2017 року в молодіжному християнському таборі "CREDO" у м. Бердянськ відбувся «День національної та суспільної свідомості», який організувала Комісія УГКЦ Справедливість і Мир спільно з полтавською молодіжною організацією «Українська молодь – Христові».  Також відбулася Акція «Україна понад усе».

news illustration
Молитовний захід примирення

15 Травня 2017

У рамках різноманітних заходів Комісії УГКЦ Справедливість і Мир до Дня Пам′яті та Примирення, у Перемишлянах (Стрийська єпархія УГКЦ) було проведено спільну молитовну акцію.

news illustration
День Пам’яті та Примирення у 2017 році

12 Травня 2017

Цього року у церковному житті на 7 травня  2017 року випало дві нагоди для молитов та проповідей: перша – Неділя Розслабленого, а друга – переддень вшанування «Дня пам’яті та Примирення». Тому представники Комісії УГКЦ «Справедливість і Мир» саме у цей день присвятили різноманітні заходи темі пам’яті,  примирення та прощення.

news illustration
Всесвітній День соціальної справедливості

20 Лютого 2017

У рамках Акції «Всесвітній День соціальної справедливості», що відзначається щороку 20 лютого, Комісія УГКЦ Справедливість і Мир проводить ряд заходів у різних єпархіях в Україні.

news illustration
Молитовні чування за мир в Україні

15 Травня 2016

З нагоди травневих Днів пам'яті та примирення полтавська молодь усю ніч молилась за мир в Україні.

news illustration
«Примирення міжособистісне, суспільне, духовне. Роль і значення молитви»

09 Травня 2016

В рамках Всеукраїнської Акції Дня пам′яті та примирення, 8 травня 2016 року у місті Городок на Львівщині відбулася парафіяльна зустріч, організована Комісією УГКЦ Справедливість і Мир.