news illustration
Священики Донецького екзархату УГКЦ дізналися про всі тонкощі боротьби з недугою корупції

02 Липня 2018

На минулому тижні, 25 червня, духовенство Донецького екзархату взяло участь в формаційному тренінгу «Зцілитися від корупції» в рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ.

news illustration
«Кожен з нас може зробити важливі зміни у цьому світі» – голова Комісії УГКЦ «Справедливість і мир»

27 Червня 2018

26 червня 2018 року, в Українській Соціальній Академії відбувся Всеукраїнський форум «День соціального підприємця», приурочений до Міжнародного дня соціального підприємництва.

news illustration
Для священиків Бучацької єпархії УГКЦ відбулася серія тренінгів з протидії корупції

20 Червня 2018

19-20 червня в Чорткові відбулися формаційні тренінги для близько 150 священиків в рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ.

news illustration
Священики Харківського екзархату готові створювати ініціативи для боротьби з корупцією на локальному рівні

05 Червня 2018

5 червня в м. Харків відбувся черговий формаційний тренінг для священиків УГКЦ на тему протидії корупції в рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції.

news illustration
ПОНАД 150 СЕМІНАРИСТІВ ТА ЧЛЕНІВ МОНАШИХ ЧИНІВ І ЗГРОМАДЖЕНЬ УГКЦ ВЧИЛИСЯ ПРОТИДІЯТИ КОРУПЦІЇ

15 Травня 2018

В рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, у Львівській духовній семінарії та Василіанському інституті філософсько-богословських студій (м.Брюховичі) були проведені формаційні тренінги для студентів-семінаристів, присвячені розгляду теми корупції та способів її протидії.

news illustration
Серія тренінгів з протидії корупції відбулась у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ

24 Квітня 2018

В рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ відбулись тренінги для духовенства, студентів семінарії та широкого загалу, присвячені розгляду теми корупції та способів її протидії