Для священиків Бучацької єпархії УГКЦ відбулася серія тренінгів з протидії корупції

Середа, 20 Червня, 2018

19-20 червня в Чорткові відбулися формаційні тренінги для близько 150 священиків в рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ.

about illustration

На цьому тижні, 19-20 червня, священики Бучацької єпархії УГКЦ відвідали формаційні тренінги, які провадив голова Центру протидії корупції УГКЦ Петро Дарморіс. Учасники поглибили свої знання та дізналися в деталях про різні прояви корупції, які є конкретні можливості та доступні способи боротьби з нею на місцевому та побутовому рівні. Отримали практичні поради для проповідей, як говорити про цей гріх з посиланнями на Святе Письмо.

Також цього разу було багато практики. На основі методу Християнського суспільного вчення "Бачити, аналізувати, діяти", учасники вчилися «працювати» з корупцією. Священики, працюючи в групах, визначали найактуальніші та найпоширеніші прояви корупції в тих регіонах і місцевостях їхнього служіння, з якими зустрічаються вірні. Відтак аналізували причини тих чи інших корупційних дій і лише тоді працювали над стратегією подолання корупції на місцевому побутовому рівні. Ну і звісно зосереджувались на можливостях душпастирів у протидії гріхові корупції.

Такі зустрічі проводитимуться надалі в кожній єпархії та екзархаті УГКЦ для духовенства та монашества, зосереджуючись на їхньому служінні, а також для мирян з метою заохотити їх до активної позиції не мовчати на гріх корупції, а також активно протидіяти будь-яким його проявам.

Центр протидії корупції УГКЦ створений відповідно до рішення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ і покликаний реалізовувати пасторальну програму з протидії корупції доручено йому відповідальність за втілення Пасторальної програми і представлення думки УГКЦ громадськості. Більше інформації про ініціативи та діяльність Центру – на офіційній сторінці у мережі Facebook (https://www.facebook.com/anticor.ugcc).

Інформаційна служба Центру протидії корупції УГКЦ