Полтавські ініціативи до Дня Конституції

07 Липня 2017

29 червня 2017 року у Полтаві, у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи відбувся святковий захід, присвячений Дню Конституції України. Організували свято парохіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава спільно із Комісією УГКЦ Справедливіть і Мир.

about illustration

Захід розпочався Молебнем, під час якого усі молилися за розквіт української держави, за подолання воєнного конфлікту, за мир та спокій на українських землях. Після богослужіння о. Максим Кролевський звернувся до присутніх з душпастирським словом.

Священик пояснив значення Дня Конституції в житті кожного українця, окресливши роль християнина у сучасних обставинах будівництва нашої країни: «Кожен із нас, вдивляючись у обличчя нашої Держави, повинен брати активну участь у розбудові нашої Батьківщини, докладаючи багато зусиль».

Згодом, молодше покоління полтавських греко-католиків організували святкову концертну програму для медиків, дітей та їхніх батьків, виконуючи християнські та патріотичні пісні.  Опісля парохіяльні діти під керівництвом Тетяни Терешкович, представниці молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові»,  провели майстер-клас з плетіння браслетів із синьо-жовтих стрічок.