Просвітницький патріотичний похід

29 Червня 2017

У місті Чорткові, в День Конституції України, за ініціативи о. Володимира Равлюка, місцевого представника Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, було зорганізовано окремий захід в молодіжному колі парохіяльної спільноти.

about illustration

скільки, в цьому часі саме при катедральному соборі св. верх. ап. Петра і Павла у Чорткові проводиться літній табір для дітей під назвою «Канікули з Богом», то було вирішено провести для дітей також і окремий патріотично-релігійний день табору, зокрема, похід містом із національним прапором України. Цього ж дня таборяни відвідали й національну пам’ятку архітектури – церкву Вознесіння Христового,  де спільно помолилися св. Літургію. В часі проповіді о. Володимир Равлюк звернувся до учасників походу, наголошуючи на важливості виконання закону: як Божого, так і головного державного закону – Конституції України. Також було проведено й дискусію про відповідальне і сумлінне виконання державного закону у відповідності із суспільним вченням Церкви.

Після цього, учасники заходу відвідали ще одну місцеву пам’ятку України – Чортківський замок і на завершення, в цей особливий день для України, 28 червня, на території замку з дітьми склали живий герб України – тризуб. Продовженням заходу було подальше жваве обговорення значення свята, також дискусія із запитаннями та відповідями, пропозиціями щодо подальших ініціатив, які здатні виховувати свідому, відповідальну, активну і патріотичну українську молодь.