«Закон Твій, Господи, є світло для стежок моїх»

05 Липня 2017

28 червня жителі України відзначають День Конституції, зокрема 21-шу річницю після її прийняття. Конституція – основний закон, на основі якого будується усе законодавство держави.

about illustration

«Закон Твій, Господи, є світло для стежок моїх» (Пс. 118)

 

У цей день на парафії Пресвятої Трійці с. Шепарівці Печеніжинського протопресвітеріату Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ парафіяльна спільнота зібралася, щоб помолитися за мир та спокій у державі і просила Бога благословення, щоб кожен закон, який був чи буде прийнятий, завжди за основу мав Декалог – перший закон, яким Бог потверддив життя людини. У повчальному слові о. Олександр Федоришин, адміністратор парафії і голова єпархіальної Комісії УГКЦ Справедливість і Мир акцентував увагу присутніх на тому, що після отримання заповідей Божих на горі Синай людина зрозуміла, що недотримання закону – це відкидання із свого життя Законодавця і нехтування Його довірою до своїх людей.

 

«Сьогодні існує небезпека, щоб з нашої Конституції викинути його моральну складову і існує небезпека викривити давно усталені поняття. На цій молитві просімо, що жоден закон у нашій державі не був дисонансним до Божого закону, а завжди допомагав усім виплекати у собі певні християнські засади та переконання. Дякуймо Богові за усіх, що потрудилися над створення нашої Конституції, і молімося, щоб і надалі були особи, які готові захищати її від різних наступів» – зазначив місцевий представник Комісії.

 

На завершення усі присутні в храмі помолилися Молебень до Ісуса Христа, щоб любов та мир запанувала у нашій державі і у серці кожного українця.