«Примирення міжособистісне, суспільне, духовне. Роль і значення молитви»

09 Травня 2016

В рамках Всеукраїнської Акції Дня пам′яті та примирення, 8 травня 2016 року у місті Городок на Львівщині відбулася парафіяльна зустріч, організована Комісією УГКЦ Справедливість і Мир.

about illustration

Тематикою зустрічі було «Примирення міжособистісне, суспільне, духовне. Роль і значення молитви» у колі парафіяльної спільноти при храмі Преображення Господнього ГНІХ.

Заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир о. Олег Лука розповів учасникам про значення та способи примирення, про навчання Церкви щодо цього у світлі соціального вчення. Також про приклади окремих осіб, спільнот, досвід та поради Святих Отців, які стали корисливими у пошуку та спільному сприйнятті актуальних викликів нашого часу. Розглянувши також останні важливі події суспільного, культурного та релігійного життя в Україні, учасники зустрічі намагались побачити та реагувати на них, згідно віри та принципу солідарності. З окремим зосередженням уваги, було представлено розуміння та практику молитви в житті християнина.

Зустріч завершилась дискусією у пошуках спільних рішень та відповідей,  з можливістю подальшого залучення мирян у активне суспільне життя, згідно принципів євангельських правд та християнського вчення.

Інформаційна служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир