news illustration
ПОНАД 150 СЕМІНАРИСТІВ ТА ЧЛЕНІВ МОНАШИХ ЧИНІВ І ЗГРОМАДЖЕНЬ УГКЦ ВЧИЛИСЯ ПРОТИДІЯТИ КОРУПЦІЇ

15 Травня 2018

В рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, у Львівській духовній семінарії та Василіанському інституті філософсько-богословських студій (м.Брюховичі) були проведені формаційні тренінги для студентів-семінаристів, присвячені розгляду теми корупції та способів її протидії.

news illustration
Серія тренінгів з протидії корупції відбулась у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ

24 Квітня 2018

В рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ відбулись тренінги для духовенства, студентів семінарії та широкого загалу, присвячені розгляду теми корупції та способів її протидії

news illustration
Хакатон у Львові в рамках Конкурсу Молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge

14 Лютого 2018

13 лютого 2018 р. у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університетум. Львів пройшов хакатон для півфіналістів Конкурсу Laudato Si’ Startup Challenge Ukraine. Учасники ознайомились з темою «Бізнес-моделювання. Алгоритм створення нових продуктів у стартапі».

news illustration
Презентація Laudato Si Startup Challenge в УАЛ Полтава

22 Грудня 2017

21 грудня у м. Полтава в осередку Української Академії Лідерства відбулася презентація Laudato Si Startup Challenge, яку провів отець Максим Кролевський, представник комісії УГКЦ «Справедливість та мир».

news illustration
Формаційний Семінар “Залучення громад до суспільно-політичного життя”

15 Грудня 2017

13-14 грудня відбувся Формаційний Семінар Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя”.

news illustration
Презентація Конкурсу молодіжних інновацій в Дрогобичі

07 Грудня 2017

В Дрогобичі у рамках проекту - "Залучення молоді Дрогобича до розвитку місцевої громади" було представлено Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge.