news illustration
Презентація Laudato Si Startup Challenge в УАЛ Полтава

22 Грудня 2017

21 грудня у м. Полтава в осередку Української Академії Лідерства відбулася презентація Laudato Si Startup Challenge, яку провів отець Максим Кролевський, представник комісії УГКЦ «Справедливість та мир».

news illustration
Формаційний Семінар “Залучення громад до суспільно-політичного життя”

15 Грудня 2017

13-14 грудня відбувся Формаційний Семінар Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя”.

news illustration
Презентація Конкурсу молодіжних інновацій в Дрогобичі

07 Грудня 2017

В Дрогобичі у рамках проекту - "Залучення молоді Дрогобича до розвитку місцевої громади" було представлено Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge.

news illustration
Сучасні проблеми: Права людини

06 Грудня 2017

Rerum Novarum Папи Лева XIII є основою принципу Людської Гідності, Суспільного Вчення Церкви. У листі, що відобразив різку зміну щодо структур суспільства під час промислової революції, Його Святість настійливо закликав: "ніхто не може безкарно порушувати ту людську гідність, яку сам Бог трактує з великою благодаттю” (RN, 40)

news illustration
Конкурс молодіжних інновацій Laudato Si’ Startup Challenge: перші результати

01 Грудня 2017

Триває перший етап  Конкурсу молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge. Нагадаємо, що розпочався він 23-го жовтня і триватиме до 24-го грудня. Тому “save the date” і встигніть подати заявки! Хоча часу до закінчення прийому реєстрацій ще трохи є, ми вже можемо підвести попередні підсумки.

news illustration
Зустріч з громадою Перемишлян

18 Листопада 2017

  16 листопада у місті Перемишляни відбувся ряд зустрічей з молодими та активним представниками місцевої громади, на яких обговорювалася тема “Суспільне вчення Церкви та виклики сьогодення на прикладі енцикліки Папи Франциска Laudato Si' “.