Хакатон у Львові в рамках Конкурсу Молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge

Середа, 14 Лютого, 2018

13 лютого 2018 р. у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університетум. Львів пройшов хакатон для півфіналістів Конкурсу Laudato Si’ Startup Challenge Ukraine. Учасники ознайомились з темою «Бізнес-моделювання. Алгоритм створення нових продуктів у стартапі».

about illustration

Учасники Хакатону мали інтенсивну навчальна програму, спікером якої був о.Михайло Мельник, директор Української Соціальної Академії. Під час навчання учасники дізналися багато цікавої, корисної інформації щодо бізнес-моделювання, алгоритму створення нових продуктів у стартапі.

Відбувалася робота команд з менторами, в процесі якої учасники отримали актуальні та важливі поради в контексті їх діяльності. Також учасники працювали в командах і створювали бізнес-моделі власних проектів.

Головною подією Хакатону був пітчинг від учасників, який оцінювали експертне журі, у складі : о. Олега Луки, о. Михайла Мельника, Іванни Бедь, Христини Кутнів.

 

Під час хакатону представники, громадських організацій, парафіяльних спільнот, волонтери представили 17 проектних ідей із західних областей України: Чернівецької, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Тернопільської.

 

За результатми Хакатону було визначено 5 проектів-переможців: Студентський коворкінг "Paragraph", «УкраїНадії» , «Корисне довкілля», «Майстерня талантів», «Наша хата», що спрямовані на розвиток і створення нових просторів, збереження довкілля, громадянської освіти, здійснення культурно-просвітницької діяльності.

Переможці отримали можливість подальшої роботи з менторами, та потраплять до фінального етапу Конкурсу - Фестивалю молодіжних інновацій, на якому відбудеться нагородження кращого проекту конкурсу.


Менторами та членами колегії журі були :

 

  • о. Михайло Мельник – доктор філософії університету Анґелікум (Рим, Італія), директор Української Соціальної Академії, засновник Школи інновацій та соціального підприємництва та Школи Соціальних Інженерів

  • Іванна Бедь - Програмний менеджер Української соціальної академії. Регіональний координатор Social Impact Award. Волонтер та наставник для дітей групи ризику та дітей з особливими потребами.

  • о. Олег Лука - заступник голови Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, викладач Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, докторант інституційної соціальної комунікації Папського Університету Святого Хреста (Рим, Італія).

  • Наталія Цюпка – менеджер з розвитку в Школі біоетики Українського католицького університету.

  • Христина Кутнів, голова головного осередку Українська Молодь Христові в Україні, осередок у Львові, випускниця УКУ.

  • Анастасія Маліборська - проектний менеджер Інституту неформальної освіти.