Презентація Laudato Si Startup Challenge в УАЛ Полтава

Пятниця, 22 Грудня, 2017

21 грудня у м. Полтава в осередку Української Академії Лідерства відбулася презентація Laudato Si Startup Challenge, яку провів отець Максим Кролевський, представник комісії УГКЦ «Справедливість та мир».

about illustration

21 грудня у м. Полтава в осередку Української Академії Лідерства відбулася презентація LaudatoSì Startup Challenge, яку провів отець Максим Кролевський, представник комісії УГКЦ «Справедливість та мир».

На початку душпастир зосередив увагу молодих студентів Академії на чотирьох загальнолюдських постулатах побудови суспільного та спільного життя.

Священик зауважив, що Церква має великий скарб двохтисячолітнього досвіду, який викристалізував 4 загальнолюдських концептуальних кейси, які можуть допомогти зорієнтуватися людині у напрямку яких цінностей будувати своє особисте життя:

-          Гідність людської особи, спільне благо, принцип солідарності та субсидіарності – це ті головні речі, які можуть допомогти використати наші ресурси з максимальною ефективністю, на благо нашої Церкви та Батьківщини – підкреслив отець Максим.

Душпастир, аналізуючи Стартап, зауважив, що ми повинні не просто написати проект, але певною мірою стратегічно спланувати наш задум, вкладаючи в мету, в ті цілі, які ми перед собою ставимо, справжні автентичні та християнські цінності:

-          Нам потрібно навчитися підходити ціннісно до тих ресурсів, зокрема матеріальних, які ми можемо використати для спільного блага, вкладати у нашу справу автентичні християнські цінності, які не проминають, бо є вічними цінностями, що походять від Бога – додав отець Максим.

Слід зазначити, що у Полтаві серед різних молодіжних рухів та організацій є вже зародки та напрацювання певних ідей у напрямку участі в Laudato Sì Startup Challenge, проте, ще відбуваються дискусії серед молоді, щоб максимально ефективно використати можливості стартапу.

На завершення презентації душпастир подякував студентам та менторам УАЛ-Полтава, які радо відгукнулися та взяли активну участь у презентації Laudato Sì Startup Challenge