Формаційний Семінар “Залучення громад до суспільно-політичного життя”

Пятниця, 15 Грудня, 2017

13-14 грудня відбувся Формаційний Семінар Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя”.

about illustration

13-14 грудня відбувся Формаційний Семінар Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя”. Метою семінару було визначити бачення майбутнього Комісії, окреслити мрію, втілювати яку буде весь колектив, на основні ціннісних орієнтирів Комісії. Основними цілями були:

 

  • Визначити бачення опирається на основні ціннісних орієнтирів Комісії, які закладають основу її впізнаваності, її бренду.

  • Проговорити реалізацію“Конкурсу молодіжних інновацій Laudato Si’ Startup Challenge для подальшого впровадження проектів по всій країні.

  • Сформувати детальний план заходів за кожним із напрямків і необхідні для цього ресурси, які потребують постійної оцінки й аналізу.

  • Заохочення розвитку волонтерства, передусім серед молоді.

  • Згуртування місцевих організацій громадянського суспільства на виконання спільних ініціатив і проектів.

 

Семінар передбачав як формальні заходи так і неформальне спілкування під час кавових перерв, спільних обідів, та культурної програми, - а саме знайомство з соціальним підприємництвом, яке заснували ветерани АТО.

13 грудня програма семінару розпочалася спільною молитвою, аналізом діяльності Комісії УГКЦ “Справедливість і Мир”. Координаторами дискусії були о. Михайло Мельник та Петро Дарморіс. Дискусія була дуже активною, учасники обговорювали нагальні гострі проблеми суспільно-політичного характеру у своїх єпархіях, ділилися досвідом та пропонували нові ідеї, разом розглядали нові можливості. Далі Наталя Климова на прикладі ІСАР “Єднання” поділилася досвідом розвитку громад. Після кавової перерви про “Громадську участь: проекти та інструменти залучення громади. Практичні кейси “ розповідала Оксана Руда, Виконавчий директор Експертного центру "Аналітика, супровід, консалтинг реформ". Завершенням дня стала рефлексія та обмін враженнями серед учасників семінару

14 грудня після спільного сніданку, відбувся завершальний етап Формаційного Семінару Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя”. Метою якого є визначити бачення майбутнього Комісії, окреслити мрію, втілювати яку буде весь колектив, на основні ціннісних орієнтирів Комісії. Розглядалися такі теми як: “Стратегічне планування для Комісії” разом з Тарасом Брижоватим, Директором Благодійної організації «Соціальна служба «Віфанія», “Конкурс молодіжних інновацій Laudato Si’ Startup Challenge:  представлення проміжних результатів та планів щодо наступних етапів”, разом з Іваном Новосельським, координатором даного конкурсу. На завершення було представлено план діяльності Комісії на півріччя та підведення підсумків у формі питання - відповіді та пропозиції покращення організаційного розвитку Комісії, модерував Петро Дарморісю.

 

Результатом Формаційного Семінару Комісії “Справедливість і Мир” - “Залучення громад до суспільно-політичного життя” було те, що його учасники повернулися з чітким баченням стратегії та ціль діяльності Комісії, новими ідеями, розумінням своєї ролі, та конкретними планами її реалізації.