Презентація Конкурсу молодіжних інновацій в Дрогобичі

Четвер, 07 Грудня, 2017

В Дрогобичі у рамках проекту - "Залучення молоді Дрогобича до розвитку місцевої громади" було представлено Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge.

about illustration

В Дрогобичі у рамках проекту - "Залучення молоді Дрогобича до розвитку місцевої громади", (який реалізовується Благодійним Фондом "Карітас СДЄ" за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні в рамках національного проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні»), було представлено Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge. Конкурс організовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир та Українська Соціальна Академія.

Тренінг був надзвичайно позитивним, цікавим та інтреактивним. Окрім презентації було проведено ряд практичних командних вправ, спрямованих на розвиток лідерських якостей та навичок організації заради спільної дії, задля спільного блага суспільства. Також учасники методом голосування вибрали з переліку напрямків підтримки та реалізації проектів Конкурсу три, на їхню думку, найважливіших: захист довкілля, протидія корупції, боротьба з бідністю. Поділившись на три команди, методом мозгового штурму створили прототипи проектів для вирішення проблем в даних напрямках. Кожна комадна публічно представила свої ідеї щодо їхніх проектів, отримала зворотній зв’язок та конструктивну критику від інших команд. Підсумком була рефлексія щодо проведеного тренінгу та вражень від нього.

 

Оргкомітет Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge щиро дякує учасникам за надихаючу та позитивну енергетику, а організаторам тренінгу - Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, та зоркема, Snizhana Krekhovetska за теплий прийом та плідну співпрацю.

 

Подавайте інновації, змінюйте себе і свою громаду разом з Laudoto SI’ Startup Challenge!

 

Детальніша інформація за посиланням:  http://laudato-si-startup.tilda.ws/

 

Реєстрація : https://goo.gl/HyFdgu