На II Форумі відповідальних людей. Інновації розповіли про Laudato Si’ Startup Challengе

Понеділок, 06 Листопада, 2017

Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge, який організовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир та Українська Соціальна Академія, представлено на II Форумі відповідальних людей. Інновації.

about illustration

Вихіднимибуло представлено Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge, який організовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир та Українська Соціальна Академія, на II Форумі відповідальних людей. Інновації, організаторами якого були Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Молодіжна Комісія, Львівська Освітня Фундація, Фундація Духовного Відродження, соціальна ініціатива “Хтось не зробить твою освіту якісною”, Український Католицький Університет, Комісія у справах молоді Львівської Археєпархії.

II Форум відповідальних людей. Інновації - це унікальна можливість зустрічі, якісної дискусії та пізнання інноваційних практик у діяльності церкви, громад та бізнесу. Протягом трьох днів форуму учасники мали можливість зануритись в сучасні стратегії, методи та інструменти діяльності в цих сферах. " Інновації - новий спосіб подолання викликів ". Форум виступив своєрідним майданчиком для діалогу та взаємодії активних представників громадськості, церкви, бізнесу та влади.Учасники ділилися успішним досвідом. Дискутували про вирішення разом викликів у неформальній атмосфері. Вчились будувати довіру між середовищами та людьми. Дискутували про цінності, на яких слід будувати майбутнє.

В свою чергу, Конкурс молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge було представлено учасникам форуму як можливысть практичного втілення тих інноваційних ідей та проектів, які учасники пропонували та дискутували. Адже Laudato Si Startup Challenge в Україні є унікальним шансом покращити життя своєї громади за допомогою ініціативних проектів та стартапів. Конкурс орієнтований на активних молодих людей, які прагнуть змін та готові не тільки дискутувати про майбутнє, а й будувати його прямо зараз через прийняття нагальних викликів та дію.

 

Метою Laudato Si’ Startup Challenge є створення мережі місцевих
інніціативних проектів для розвитку суспільного діалогу та громадянської
участі, досягнення соціального прогресу та якості життя.

 

А завданнями є:

  • Збільшення громадської участі за допомогою громадських ініціатив;

  • Популяризація проектного підходу як способу організації громадської участі;

  • Поширення культури громадської участі через соціальні та соціально-відповідальні підприємництва;

  • Поширення суспільного діалогу задля побудови миру та суспільного консенсусу;

  • Підвищення рівня громадянської активності молоді та її участі у вирішенні соціальних проблем України.

  

Цінністю проекту є те, що у сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем. У жителів виникають ідеї, як покращити благоустрій територій міста, району, селища чи села, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи, тощо. Соціальна активність суспільства вимагає створення дієвих інструментів співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності громади. Laudato Si Startup Challenge в Україні є унікальною можливістю для молоді проявити себе та покращити життя своєї громади за допомогою ініціативних проектів та стартапів.

 

Подавайте інновації, змінюйте себе і свою громаду разом з Laudato SI’ Startup Challenge!

 

Реєстрація: https://goo.gl/HyFdgu

Про конкурс:http://laudato-si-startup.tilda.ws/