Стратегія

Понеділок, 11 Вересня, 2017

Стратегія – це не дискретна аналітична подія, не щось ухвалене на нараді керівників найвищого щабля на основі найкращих кількісних показників і даних аналітики, доступних на певний момент.

about illustration

Радше, це тривалий, багатоманітний і невпинний процес. Керувати ним дуже непросто – планова стратегія і нові спонтанні можливості постійно борються за ресурси. З одного боку, коли у вас є справді дієва стратегія, вам необхідно планувати все так, щоб ресурси були спрямовані у потрібному напрямку. Водночас, така зосередженість може змусити вас залишити поза увагою те, що могло б спрямовувати на успіх.

Розуміння того, що саме жене нас уперед, є важливим кроком у побудові своєї реалізації, яка задовольнятиме нас повністю. Але це тільки половина перемоги. Якби це було так просто, ми всі давно були би щасливі. Складність полягає в тому, що вам необхідно не випускати з поля зору свою мету і водночас не забувати користуватися неочікуваними можливостями, що можуть траплятися на шляху до неї. Саме ця складова стратегії часто стає визначальною для успіху чи поразки. Це ж стосується і наших досягнень.

Клейтон Крістенсен

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир